Maniküür ja pediküür Tartus

Maniküür ja pediküür on palju enamat kui vaid viilimine ja lakkimine. Hoolitsetud käed ja jalad ning kaunid küüned on tervise peegel.
Kihistuvad küüned, narmendavad küünenahad, kuivad käed – kõigi nende probleemide korral on abi kvaliteetsest maniküürist.

Maniküür hellitab sinu käsi küünte ja küünenahkade korrastamise, küüntele soovikohase kuju andmise, küünte poleerimise, kreemitamise ning soovi korral lakkimisega.

Spa maniküür

See on kombinatsioon klassikalisest maniküürist ja niisutavast heaoluhoolitsusest, mis sisaldab küünte ja küünenahkade korrastust. Et eemaldada surnud naharakud ja anda kätele säravam jume, kooritakse käed ja küünenaha ümbrused suhkrukoorijaga. Peale koorija eemaldamist kastetakse käed mõnusasse, sooja parifiinivanni või tehakse toitev kätemask. Hoolitsuse lõpetab kätemassaaž ning soovi korral lakitakse küüned.

Maniküür koos geellakkimisega

Maniküüris geellakkimisega ootab sinu küüsi küünenahkade korrastamine, küüntele soovikohase kuju andmine, küünepinna kerge karestamine, geellakki peale kandmine ja kreemitamine.

Klassikaline pediküür

Jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiline ja kaunis välimus. Hoolitsus sobib kõigile, kellele on oluline jalgade regulaarne kaunis väljanägemine. Jalahoolitsust alustatakse jalavanniga, seejärel korrastatakse küüned ja küünenahad. Nahapaksendite ja pahkunud naha eemaldamiseks kooritakse jalgu looduslike suhkrukristallidega koorijaga.

Hoolitsuse lõpetab kerge jalamassaaž jalakreemiga. Tulemuseks on siidiselt pehmed ja kaunilt korras jalad.

Pediküür geellakkimisega

Geellakkimisega pediküüris ootab sinu varbaid ees meeldiv jalavann, küünenahkade korrastamine, küüntele soovikohase kuju andmine, küünepinna kerge karestamine, geellakki peale kandmine ning kreemitamine.

Meeste pediküür

Pediküür meestele ei ole tänapäeval mingi peenutsemine, vaid lausa vajalik. Paljud mehed seda ka juba teavad ning on järjest rohkem hakanud hindama pediküüri teenusena. Juba sajandeid tagasi tehti härrasmeestele maniküüri-pediküüri. Kõik uus hästi unustatud vana, nagu öeldakse.

Klassikaline pediküüri käigus saavad jalad hoolitsetud ja esteetiliselt kauni välimuse. Jalahoolitsust alustatakse jalavanniga, millele järgneb küünte ja küünenahkade korrastus.  Seejärel kooritakse jalgu looduslike suhkrukristallidega koorijaga, mis aitab eemdaldada nahapaksendeid.

Hoolitsuse lõppeb jalgade kreemitamise ja kerge jalamassaažiga.