Depilatsioon

Sile nahk teeb su kauniks. Depileerida võib nii kätelt, jalgadelt, näolt, kaenlaalustelt, rinnalt, seljalt kui ka bikiinipiirkonnast.

Tulemus näeb välja ilus, hoolitsetud ja sile. Samuti on lihtsam hoida hügieeni. 

Miks valida raseerimise asemel depilatsiooni?
Raseerimise tulemus püsib 2-3 päeva, depilatsiooni toime on see eest keskmiselt 3 nädalat (bikiinipiirkonnas 2-3, jalgadel 3-4 nädalat). Pärast raseerimist tungivad tugevamate karvade puhul otsad välja juba järgmisel päeval ja efekt ongi kadunud. Samuti tekitab sagedane raseerimine nahaärritust.

Depilatsioonil eemaldatakse karv koos juurega mistõttu nahk jääb ilus ja sile. Regulaarselt depileerides väheneb karvade hulk ja nende tugevus.

Tundlikkuse vähendamiseks kasutame mõnusa leige temperatuuriga Lycon vahasid. Esmalt desinfitseerime soovitud piirkonna ning seejärel kanname peale pehme sooja vaha.  Lõpetuseks rahustame naha spetsiaalsete seerumite ja kreemidega, millel on põletikuvastane toime, mis niisutavad meeldivalt nahka ja aeglustavad karvade kasvu. Just tänu sellisele meetodile on võimalik eemaldada isegi 2mm karvakesed, jättes nahk ilusa ja hoolitsetuna.

 

Sääred20€
Reied22€
Täispikad jalad36€
Käed küünarnukini18€
Täispikad käed23€
Bikiini piirkond + reie sisekülg29€
Brasiilia depilatsioon naistele, esmane. - loe lisa43€
Brasiilia depilatsioon naistele korduv38€
Kaenlaalused13€
Üks näopiirkond (Ülahuul, lõug, põsk)8€
Rind23€
Kõht23€
Selg31€