Juuste triibutamine

Tavaliselt tunneme “triibutamist” blondeeritud salkude näol.  Kuid see ei tähenda, et peab piirduma vaid heledate toonidega. Triipe võib teha ka oluliselt kirkamate ja julgemate värvidega, mis sobiksid hästi ka sinu põhitooniga. Triibutamine annab sulle uue ja värske välimuse ilma, et peaks värvima kõiki juukseid.

Teenusele eelneb konsultatsioon, et selgitada välja sinu ootused juukse värvile ning viimistlusele, lisaks annab juuksur sulle nõuandeid ja soovitusi hilisemaks koduseks juuksehoolduseks.

Juuste triibutamise teenus sisaldab juuste värvimist/triibutamist ühe- või mitmevärvitehnikas kogu juuste pikkuses. Teenuse hinnale lisandub värvi hind vastavalt juuste värvimisel kasutatud värvikogusele.

Juuste väljakasvu värvimisel on värvi kogus väiksem, juuste täispikkuses värvimisel suurem. Lisaks mõjutab värvi kogust juuste struktuur ja maht. Täpse värvi koguse oskab öelda juuksur konsultatsiooni käigus, kui ta on tutvunud sinu juustega.

Juuste värvimisel kasutame  kvaliteetseid, professionaalseid Goldwell juuksevärve.

Lisaks juuste triibutamisele sisaldab teenus ka lõõgastavat peanaha massaaži ja lõppviimistlust vastavalt sinu soovidele.

Et juuksevärv püsiks kirgas ja kaunis, soovitame juuksevärvi värskendada iga 6 nädala järel. Et säilitada juuste terve struktuur ja välimus, soovitame lisateenusena valida ka intensiivse Joico juuksehoolduse.

Teenuse kestvus:  2h – 2h 30min

 

Eritehnikas juuste värvimine (ombre, sombre, balayage) - loe lisaalates 87 €
Lühikesed juuksed48 €
Poolpikad (õlgadeni)53 €
Pikad juuksed59 €
Väljakasvu värvimine (kuni 2cm) - loe lisa
45 €
Värvieemaldus alates - loe lisa alates 100 €

Komplektteenus

LÕIKUS, TRIIBUTAMINE, PÄEVASOENG KOMPLEKTTEENUSE HINNAKIRI - loe lisa
Lühikesed juuksed
59 €
Poolpikad (õlgadeni)64 €
Pikad juuksed 69€