Mis on Olaplex juuksehooldus?

Olaplex juuksehooldus on paljude jaoks midagi mõistatuslikku. Sellest on saanud salongikülastajate seas üldnimetus, kuid nii üldlevinud toote ja nii tuntud nime puhul mõistavad väga vähesed inimesed, mida see tegelikult tähendab ja miks kasutavad seda nii paljud juukseprofessionaalid.

Olapexi juuksehoolduse brändi veebisaidi andmetel on Olaplexi abil võimalik kahjustatud juukseid taastada või lisada neile tubli annus uut elujõudu ning purunemiskindlust. Aga mida see täpselt tähendab?

Järgnevalt anname sulle ülevaade sellest, mida Olaplex juuksehooldus saab sinu juuste heaks teha. Loe ja veendu ise, et järgmine kord juuksurit külastades kiidaksid juuksed kindlasti seda otsust, et lased neile teha ka Olapex juuksehoolduse.

Olaplex juuksehooldus on loodud juuste kaitsmiseks keemiliste kahjustuste eest

Olaplex juuksehooldus aitab taastada juukseid keemilise, mehhaanilise ja termilise töötluse tagajärjel tekkivate kahjustuste eest. See on saanud paljude juuksurite jaoks võimalus hoida kliendi juukseid keemilise töötluse ajal optimaalses seisundis. Seda isegi siis, kui teostatakse juukse värvimisi tavapärasest tihedamalt. Juuste värvimise juures juuksed paratamatult hävinevad, Olapex juuksehooldus aitab aga selle vastu võidelda. Mõnikord – enamasti siis, kui kasutatakse n-ö hullumeelseid värve – on kliendi juuste terviklikkus juba tugevalt kahjustatud. Olaplex juuksehooldus mitte ainult ei kaitse juukseid soovitud värvi saamise protsessi ajal, vaid hoiab ära ka edasised kahjustused, muudab juuksed tugevaks, tervemaks, läikivamaks ning aitab parandada ka mõningaid varasemaid kahjustusi.

Olaplex muudab juukseid moodustavaid disulfiidsidemeid. Olaplex juuksehooldus on kombinatsioon süsinikust, hapnikust, lämmastikust ja vesinikust, millel on kaks reageerivat poolt. Need otsivad katkiseid disulfiidsidemeid ja ühendavad nad taas kokku. Juuste üle värvimisel on need sidemed sageli kahjustatud, killustatud või purustatud. Olaplex juuksehoolduse tegemine tähendab sisuliselt seda, et saad juukseid kergemini värvida ja jätta värvi kauem kestvamaks, ilma et juuksed laguneksid ja välja langeksid. Ja seda isegi siis kui kasutad tugevamaid blondeerijaid.

Olaplex juuksehooldus sisaldab peamist toimeainet, keerulise nimega bis-aminopropüüldiglükooldimaleaati, mis parandab ülalmainitud katkenud disulfiidsidemeid juustes. Meie juuksed sisaldavad miljoneid disulfiidsidemeid. Need sidemed annavad juustele struktuuri, tugevuse ja stabiilsuse. Disulfiidsidemete purunemisel põhjustab see kahjustusi.

Olaplex juuksehooldus taastab kahjustatud juukseid, parandades neid seestpoolt patenteeritud koostisosa, Bis-aminopropüül-diglükool-dimaleaadiga.

Olaplex juuksehooldus ei tähenda ainult blondeerimisest põhjustatud kahjustuste likvideerimist

Blondeerimine on juuste sidemetel raskem kui ükski teine juustele tehtav protsess. Seega on Olaplex juuksehooldus valem, mis juuksekarvas olevaid sidemeid parandab. Blondeerimine mõjutab otseselt disulfiidsidet, tehes selle maksimaalselt hapraks. Juuste värvimine ülimalt heledate blondide toonidega võib juukseid kahjustada sarnaselt blondeerimisega. Nii et Olaplexi kasutamine aitab kaitsta ja parandada katkiseid sidemeid, jättes juuksed jälle heasse ja tervislikku seisukorda.

Millistele juuksetüüpidele Olapex juuksehooldus sobib?

Olaplex juuksehooldus sobib kõigile juuksetüüpidele. Olenemata sellest, kas sinu juuksed on värviga või tekstuuriga töödeldud, loomulikud või blondeeritud, sirged või lokkis – Olaplex sobib kõigile juuksetüüpidele. Olaplex aitab nii juuste kahjustust ära hoida kui ka parandada, tagastades juuksed naturaalsesse olekusse.

Sinu juuksed on investeering ja ainus aksessuaar, mida sa kunagi seljast ei võta. Kõik tahavad ilusaid, tervislikke, hõlpsasti hallatavaid läikivaid juukseid ja koos Olaplexiga saavad need reaalsuseks!

Loomulikud juuksed

Olaplex juuksehooldus sobib suurepäraselt loomulikele juustele. See aitab kõrvaldada olemasolevad kahjustused, kaitstes neid samal ajal termiliste, mehaaniliste ja keskkonnakahjustuste eest. Olaplex tugevdab juukseid ja valmistab neid ette tulevasteks kahjustada võivateks tegevusteks.

Värvitud juuksed

Olaplexi saab segada kõikidesse värvidesse ja blondeerijatesse, et vähendada nende protseduuridega tekitatud kahju. Seda kasutatakse ka värviga töödeldud juuste hooldamiseks ja parandamiseks, et saada taaskord terved ja säravad juuksed. Ta muudab juuksed tervemaks, tugevamaks ja läikivamaks lisaks disulfiidsidemete taastamisele, mis omakorda vähendab poorsust ja pikendab värvi säravat eluiga.

Loomulikud lokid

Olaplex juuksehooldus ehitab üles, restruktureerib ja parandab kuju kaotanud lokkide niiskuse. See lisab neile lokkidele niiskust ja konditsioon, et saavutada kaunid, põrkavad ja elastsed lokid.

Keemilised lokid ja juuste töötlemine

Olaplex taasühendab katkiseid disulfiidsidemeid. Kõigi meie juuksed koosnevad tuhandetest disufiidsidemetest. Kui teostatakse ükskõik mis laadi töötlemist, olgu selleks siis keemilised lokid, juuste värvimine, blondeerimine või keemiline sirgendamine, lõhutakse need sidemed ja juust struktuur nõrgeneb. Samuti tekivad kahjustused mehhaanilisest töötlemisest nagu tupeerimine ja kammimine. Isegi šampoonid, mis on tugeva leeliselisusega, võivad juukseid nõrgestada.

Olaplex aitab säilitada juuste terviklikkust enne tekstuuriteenuseid, nende ajal ja pärast neid. Tekstuuriteenused kestavad kauem ja juuksed püsivad paremas korras, kui Olaplexi õigesti kasutada.

Sirged juuksed

Olaplex juuksehooldus tugevdab sirgeid juukseid, parandades nende liikumist ja sära. Kui juukseid töödeldakse enne Olaplexiga, ei kahjusta juuste seisundit ka näiteks lokitangid, kuumarullid jne.

 

Kuidas Olaplex juuksehooldus töötab?

Kui juukseid töödelda, võib tekkida kaks reaktsiooni:

  1. Disulfiidsidemed lagunevad ja moodustavad 2 ühe väävligaühendiga vesiniksidet. See reaktsioon toimub siis, kui ühe väävliühendiga vesinikupaar on hapniku molekul. See on ideaalne paar, juuste nõrgestamist ei toimu.
  2. Teise variandi ennetamiseks loodigi Olaplex juuksehooldus. Ühe väävliühendiga vesinikside ühineb 3 hapniku molekuliga. See loob SO3 ehk sulfaatide rühma.

Sulfaatide rühm loob omakorda tsüsteiin-happe. See hape hävitab kõik juukse sees olevad valgud. Olaplexi ülesanne on siduda end üksikute vesiniku-väävli sidemetega kiiremini kui hapnik, ennetades enamikel juhtudest juustes tekkivaid kahjustusi. Nii ennetatakse kahjustusi keemilise protsessi käigus. Olaplexil on üks eesmärk! Ta loob nii ioonse kui ka kovalentse “silla” kahe üksiku väävliühendiga vesiniksideme vahele, et moodustada disulfiidsideme. Selle tõttu ei saa Olaplexi tõttu juuksed keemiliselt kahjustada.

Olaplexi ei ole võimalik “juustest välja loputada”. Olaplexi poolt “loodavad sillad” on püsivad kuni katkemiseni. Olaplexi on loodud juuste parandamiseks ja hooldamiseks. Olaplexi ei muuda juukseid purunematuks edasiste kahjustuste eest. Juuste kuivus on hoopis eraldi probleem, mida lahendab ükskõik milline professionaalne niisutust andev toode/hooldus.

 

Kui juukseid töödeldakse üle, murduvad nad ikkagi. Kui juuste seisukorrale ei anta realistlikku hinnangut, võivad kahjustused siiski tekkida. Olaplex on loodud kasutama kui kindlustuspoliisi. See ei muuda juukseid purunematuks!

– Mags Kavanaugh / AskMags.com / a Stylists 911

 

Loodame, et said nüüd põhjaliku ülevaate sellest, kuidas Olaplex juuksehooldus sinu juustele sobida võiks. Kindlasti võid nõu pidada ka meie juuksuritega, et veenduda veelgi selle headuses. Broneeri oma järgmine juuksehooldus juba täna! https://book.saloninfra.ee/fortuuna