Goldwell NuWave – anna juustele kohevust ja mänglevust!

Goldwell on juuksehooldusettevõte, mis arendab tippkvaliteediga juuksehooldustooteid ja müüb neid tooteid kogu maailmas ainult spetsialistidest juuksuritele. Nad paigutavad kogu oma oskusteabe ja energia rahvusvahelise juuksuritööstuse eksklusiivsetestesse teenustesse. Goldwell esitleb uue põlvkonna vormimistehnoloogiat, milleks on uus ja uuenduslik NuWave! Ja nüüd on see teenus ka Fortuuna Ilusalongis!

Lained juustes – uus trend!

Praegu on lained tohutu trend ja iga stilist soovib oma kliendile pakkuda täiuslikke ja püsivaid laineid.

Goldwell Nuwave on välja töötanud kõigi aegade esimese poolpüsiva kuju muutmise teenuse, mis võimaldab sul lihtsasti nautida iga päev laineid juustes.

Tänu uskumatule uue põlvkonna tehnoloogiale saad sa valida kuni kolme kuu vältel täieliku stiilivabaduse hulgast klassikaliste rannalainete, põrkavate suurte lainete, lõtvate seksikate lainete või “lohaka” tekstuuriga lainete seast.

Kõige parem on see, et juuksed tunnevad end tervise, sära ja terviklikkusega sama hästi kui nad välja näevad.

Lühidalt – mida NuWave sulle pakub?

  • Nuwave tekitab mõnusa kerguse ja lained sinu juustesse.
  • Tänu NuWave hoolitsusele saad edaspidi juukseid veelgi kergemini soengusse sättida.
  • Uue põlvkonna tehnoloogia sobib ka kahjustatud ja pleegitatud juustele.
  • NuWave tööriistad võimaldavad uudset, kiiret ja hõlpsasti kasutatavat tehnikat, mis ei sea juuksuri loomevõimalustele mingeid piire ja on kõige selle juures äärmiselt lõbusa tulemusega.

Mis on Goldwell NuWave?

Pingutuseta lainelised, tekstuuriga juuksed on rohkem kui lühiajaline trend. NuWave abil esitleb Goldwell uuendust juuste tekstuuri ja vormimise valdkonnas. “Uus laine” – NuWave – on nutikas juuksehoolitsus, mille abil antakse sinu juustele revolutsiooniline vormistusteenus muretu laine jaoks.

Tänu uuele tehnoloogiale on võimalik ilma igasuguse keerukuseta kuni kolmeks kuuks võluda oma juustesse mitmesuguseid lainepilte. Kas klassikalised rannalained, mahukad, tekstuuriga lained või sirged juuksed: NuWave tähendab juuksuritele ja klientidele absoluutset stiilivabadust! Kõige parem on see, et juuksed tunnevad end üli hästi, sama hästi, kui nad ka  välja näevad! Goldwelli rahvusvaheline saadik Mario Krankl ütleb, et tema kliendid armastavad seda tervislike juuste tunnet peale teenust.

NuWave teenus on saadaval valitud Goldwelli juuksuritele alates 2021. aasta jaanuarist. Ja seda ka meil, Fortuuna ilusalongis!

Milline on NuWave teenus?

Uus Smart Control Bond System tagab, et juuste töötlemine peatub, kui lained saavutavad oma kuju. Pole vaja karta juuste liigset töötlemist!

Isegi pleegitatud või kahjustatud juustega kliendid saavad seda teenust ohutult kasutada.

1. samm: ettevalmistuskreem

alustab kuju muutmise protsessi minimaalse arvu juuksesildade õrna avamisega.

2. samm: vormimine

aktiveerib avatud sillad ja juhib soovitud kujuni.

3. samm: täiteseerum

taastab juuksestruktuuri terviklikkuse ja rikastab juukseid keratiini, aminohapete ja pantenooliga.

4. samm: tihendusvedelik

lõpetab vormimisprotsessi, sulgedes sillad uuesti ja tihendab need kuni kolmeks kuuks.

Goldwelli juuste kaitse:

seda tasakaalustavat kreemi kasutatakse tugevalt kahjustatud ja / või pleegitatud juustel koos ettevalmistava kreemiga.

Goldwelli süsteemhüdraator:

Annab täiendavat kerget hooldust, mis lisab juustesse niiskust ja silub juuksepinda. Parem kammitavus, elastsed, pehmed ja terve välimusega juuksed.

Nuwave eraldub tavapärasest tehnikast ja pakub lõbusust, loovust ning kiiremat ja lihtsamat teenindust.

Broneeri oma aeg juba täna!